אודות

b2b2u הינה החברה המובילה בישראל להפקת טיולים, ערבי וימי גיבוש, הרצאות וסדנאות לעובדים.

חברתנו משלבת בין רמת מקצועיות שאין שניה לה, היכרות חסרת תקדים עם מרחבי ארץ ישראל, קשרים ענפים עם מגוון החברות ונותני השירותים בתחומי התיירות בישראל, וצוות עובדים שמגיע בכל יום במטרה להביא את לקוחותינו לגבהים חדשים של הנאה.

חברה שיודעת לייצר חוויות

בארגונים וחברות רבות ברחבי הארץ ניתן למצוא על המקרר בחדר המנוחה ועל לוח המודעות הראשי- תמונות של עובדים מחייכים, צוחקים ונהנים, כשמאחוריהם נופים מרהיבים של נחלים ומעיינות, יערות ירוקים, חול מדברי זהוב, מרחבי הים והשמיים ועוד. באותן תמונות ניתן למצוא את איציק המנכ"ל מנסה להכין פסטה בארוחת יד בסדנת הבישול האיטלקי ושל איריס מהשיווק חותרת בקאנו ומשאירה רסיסי מים מתוקים לחבר'ה מהביטחון.

התמונות הללו מעוררות שיח כל פעם מחדש, והוא תמיד מתחיל אותו דבר:

את זוכרת איך אודי הגזבר שר כמו שלמה ארצי בקיסריה? זוכר איזה סטייקים אכלנו ביום צוות בפארק אריאל שרון?  איך זה שצוות 2 סיימו לפני כולם את האתגר וגם זכו במסאז' מפנק לכולם? מישהו יודע מתי יוצאים השנה לטיול עם b2b2u?

אנחנו כאן כדי לייצר את השיחות והחוויות הללו- גם בארגון שלכם.

הצוות שלנו

חברת b2b2u מתגאה, ובצדק, בצוות המקצועי והמוביל בישראל בתחום הפקת אירועים, ימי גיבוש וטיולים לחברות. הצוות שלנו בנוי ממקצוענים ולא פחות מזה: מתכננים, ביצועיסטים, אחראים ומנוסים, ובעיקר- כאלה שהיו בעצמם ובחנו עבורכם כל מסלול, כל סדנא, כל מסעדה וכל פעילות.

לפני תכנון של כל פעילות וכל טיול חשוב לנו לברר: מי אתם, מה אתם עושים, איזה צוות מגיע אלינו, מה טווח הגילים המיועד, ואפילו קצת יותר מזה. תספרו לנו מי מוביל את הצוות, איך הוא נותן את הנשמה וכמה בא לכם לפרגן לו. בנוסף נרצה לדעת מה הקשיים והאתגרים של החבר'ה בשגרת היום יום, מה אוכלים אצלכם בחדר האוכל ומי מתלונן על האוכל, וגם כמובן דברים חשובים יותר כמו הניתוח שעברה מזכירת המחלקה לפני חודשיים, מי ילדה לאחרונה ומי לא הגיע.

תכנון הפעילות

אנחנו נהיה פה, נקשיב ונבנה את הטיול, יום הכיף ופעילות הגיבוש המלהיבה והאטרקטיבית ביותר עבורכם- ונדע גם לעשות מטעמים מכל הסיפורים, החשובים ואלה שפחות.

בתכנון של פעילות גיבוש אנחנו נספק מעטפת שירותים מלאה, החל מאוטובוס תיירים ממוזג ומפנק, מדריך מקצועי וחייכן, כניסה לאתרים ואטרקציות בהתאם לאופי הפעילות, סדנאות והעשרה, אוכל בכל קונספט שתרצו לכל היום, מתנה ממותגת לכל עובד. רק תגיעו ותביאו כובע ובקבוק מים. בעצם עזבו, כובע ומים גם עלינו אם תרצו.