טיול גיבוש לעובדים

במדינת ישראל ממוצע ימי השמש עומד על 300 ימים בשנה- אז תבחרו אחד ובואו נצא- טיולי גיבוש לעובדים שלא תשכחו

 

החזון קרם עור וגידים, החברה שלכם מתקדמת ואולי אפילו תופסת מקום של כבוד , אל תשכחו מי האנשים שאחראים להצלחה- בכל יום. טיול גיבוש לעובדים הוא עצירה מחיי השגרה, המטלות, הלחץ והמחויבויות- במטרה להוקיר ולהודות לעובדים על עשייתם המבורכת. חשוב לא פחות מזה, טיולי גיבוש לעובדים הם כלי מצוין ליצירת צוות עובדים מגובש, מתקשר ומחויב, וגם למלא את לוח המודעות הארגוני בתמונות ממש משעשעות.

חברתנו מספקת מעטפת שירותים מלאה לחברות ולארגונים, בונה ומתכננת טיולי גיבוש לעובדים בסטנדרטים שאין שני להם. כל טיול מתוכנן בקפידה, תוך הבאה בחשבון של תחזית מזג האוויר הצפויה, שעות היציאה והחזרה תוך תכנון מסלול אופטימלי, רמת קושי מותאמת לעובדים על פי גיל ממוצע והרכב הצוות, חשיבה על הפרטים הקטנים: מים קרים, ערכת עזרה ראשונה, כובעים אישיים ממותגים ומדליקים, בחירת יעדי הטיול והמסלולים, נסיעה באוטובוסים חדישים וליווי של מדריכים מקצועיים ומנוסים בהדרכת קבוצות וטיולי עובדים.

איך מתכננים טיול גיבוש לעובדים?

לפני הכל יש לקבוע את הרכב היוצאים לטיול. בשונה מערב חברה שמאופיין בריכוז של כל עובדי החברה בכל הרבדים ומכל המקומות לערב חווייתי ומשותף, טיול גיבוש לעובדים מטרתו לגבש קבוצת אנשים קטנה יותר המיועדים לעבוד יחד בחיי היום יום. ההמלצה היא להוציא את העובדים בקבוצות על פי צוותי עבודה ומחלקות.

תחבורה-  גם חברות בהן הרכבים הנושאים את לוגו החברה בגאון חונים בשורה מתחת לבניין, יעדיפו לרוב את האוטובוסים הממוזגים, החדישים, הנוחים והמרווחים שאנו מעמידים לרשות כל טיול ופעילות. מלבד הבטיחות וההיכרות עם הדרכים שמספק הנהג המקצועי, ההגעה המשותפת ללא איחורים ועיכובים, גם חוויית הנסיעה המשותפת, השירה בציבור שנוטים לארגן המדריכים שלנו  וחידוני הדרך- הם חלק בלתי נפרד מן הטיול.

אוכל- אוכל הוא חלק בלתי נפרד מכל טיול גיבוש צוות ופעילות ארגונית, ואנחנו כאן כדי להבטיח שהחבר'ה שלכם לא יישארו רעבים. מסעדה אותנטית, אירוח כפרי, ארוחה בלב הטבע, ואפילו התחשבות בטבעונית מצוות 4- הטיול יפתח את התיאבון, אנחנו נטפל בו.

 

טיולי גיבוש צוות

ארץ ישראל שופעת בשכיות חמדה בטבע, מצפון ועד דרום. בחירת היעד מותנית באופי הפעילות הרצויה (מסלולי מים ושחיה, מסלולים יבשים, רמת קושי) ומעונת השנה. אנו מוציאים ומלווים טיולי גיבוש צוות בכל הארץ, תוך המלצה על מסלולים בדרגת קושי קלה עד בינונית, בליווי מדריכי טיולים שמחים ונלהבים, אשר מעשירים את הטיול בידע, סיפורים ואנקדוטות משעשעות, והופכים אותו לחווייתי ומעשיר במיוחד. ניתן לבנות טיולים עבור כל סדר גודל של קבוצה, החל מצוותים בני שמונה-עשרה אנשים, ועד לטיול המותאם לעשרות עובדים.

אז שחיה בכינרת? ליטוף אלפקות במרחבים הדרומיים? קפה ערבי בכפר מסורתי בגליל? קייקים בירדן? טעימות בשוק מחנה יהודה בירושלים? רייזרים במרחבי השרון? הכל אפשרי…

השאירו לנו פרטים

ונחזור אליכם בהקדם.